Poukaz

Obdarujte své blízké či přátele, podpořte nás v této době a přijďte k nám až opět otevřeme. 

Na základě objednávky Vám zašleme informace k platbě převodem na účet. Po přijetí platby na účet Vám bude elektronicky zaslán voucher s unikátním kódem v požadované hodnotě.

Podmínky uplatnění poukazu

Poukaz vydává CoffeeDream s.r.o. Je určený a může být použit pouze při platbě za konzumaci či hru kulečníku v provozovně Coffee Bar U Radnice (Náměstí Svobody 147, 38701 Volyně) na základě unikátního kódu uvedeného na přední straně poukazu. Poukaz je přenositelný. Alkoholické nápoje mohou být podávány pouze osobám starším 18. let. Platnost poukazu je uvedena na zadní straně poukazu. Minimální platnost poukazu je rok od jeho koupi. Po uplynutí platnosti již není možno poukaz uplatnit. Hodnota poukazu není úročena. Poukaz není možno proměnit za hotové peníze. Poukaz není nutné uplatnit jednorázově. Náhrada při ztrátě, krádeži či zneužití poukazu nebude poskytnuta. Více viz Obchodní podmínky a Pravidla ochrany soukromí.


Kavárna | Bar 

Útulné prostředí naší kavárny se s večerem proměňuje v místo plné života, kde se setkávají přátelé, pořádají rodinné oslavy, třídní srazy, nebo firemní večírky s nezaměnitelnou atmosférou.

Kontakt

E-mail: coffeevolyne@gmail.com
Provoz: +420 728 416 488
Rezervace: +420 606 127 215

Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!