Věříme, že když věci děláte s láskou, všechno se podaří ;)

Tahle kavárna s kouzelným prostředím a obrovským potenciálem je naše srdcová záležitost. 

V lednu 2020 jsme se rozhodli otevřít Coffee Bar U Radnice. Od té doby jsme přivítali desítky zákazníků. Někteří se knám vracejí a jiní léta projížděli volyňským náměstím a neměli důvod vejít dovnitř k nám. Jejich reakce při první návštěvě jsou pro nás důkazem, že atmosféra naší kavárny osloví každého, a že jsme opravdu TROCHU JINÁ KAVÁRNA, kterou stojí za to zažít.   

Všechny obtíže, které tento rok přinesl jsme využili pro realizaci úprav a zlepšení, která se v běžném provozu těžko realizují. Už se ale těšíme, až se budeme moci o atmosféru naší kavárny podělit i s Vámi.

Coffee Bar u Radnice se nachází na náměstí v jihočeském městečku Volyně. 

Můžete si u nás vychutnat kávu Golden a Cellini s vynikajícím zákuskem v příjemném prostředí v retro stylu, nebo na celoroční předzahrádce.

Pro naše hosty je k dispozici útulný salónek s kulečníkem.

Coffee Bar U Radnice je ideální pro odpočinek v křesle u krbu, pracovní schůzku, oslavy, malé svatby, nebo příjemné večerní posezení s přáteli.

Součástí naší kavárny je i bar, ve kterém můžete ochutnat lokální pivo Březí Kozu, strakonické pivo Otavský Zlatý, nebo plzeňskou klasiku. Nechybí ani nabídka kvalitních rumů, cocktailů či značková vína.

Součástí našich služeb je i možnost uspořádání firemních večírků, rodinných oslav, soukromých akcí, malých svateb a podobně.